Rathscheck Schiefer
Górny Adres


O firmie

Firma Śląskie Kruszywa Naturalne jest generalnym przedstawicielem firmy Rathscheck w Polsce. Spółki wchodzą w skład grupy Werhahn K.G. Firma Rathscheck od setek lat zajmuje się produkcją płytek z łupka naturalnego wykorzystywane jako materiał do wykonywania trwałych pokryć dachowych i fasadowych. Początek działalności gospodarczej datuje się na rok 1793. Duże doświadczenie w zakresie produkcji i wysokie kryteria jakościowe oferowanego asortymentu pozwoliły na wypracowanie pozycji lidera na rynku pokryć dachowych i fasadowych z łupka dachowego. Firma również jest aktywna w zakresie szkoleń dla dekarzy i architektów w zakresie zastosowania łupka naturalnego w budownictwie. W oparciu o niemieckie wytyczne techniczne krycia łupkiem i nasze doświadczenia opracowaliśmy również szereg detali i rozwiązań architektonicznych dla architektów, projektantów i rzemieślników. Oferowany materiał dostępny jest bezpośrednio z magazynu w Polsce co niejednokrotnie ułatwia planowanie i pracę dekarzy.

Przedstawiciele:

Na obecną chwilę do Państwa dyspozycji są 4 osoby na teren Polski. Dział obsługi klienta w siedzibie działu w Dobrej koło Krapkowic. Marek Klimek region Opolskie, Śląskie, Małopolski, Świętokrzyskie, Podkarpackie i Łódzkie. Daniel Jasik Dolnośląskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie. Koziołek Dawid, Mazowieckie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie.

Produkty:

Firma oferuje szeroką gamę produktów. Począwszy od łupka dachowego poprzez łupek elewacyjny do produkty z zastosowaniem do wnętrz i ogrodów. Łupek dachowy w różnych kształtach i formatach dobierany indywidualnie do każdego projektu dachy czy też elewacji.

Dolna stopka


Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. z siedzibą w Krapkowicach, ul. Kościelna 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000157600. NIP 754-10-09-068. Kapitał zakładowy: 1 629 000 zł. BANK ZACHODNI WBK S.A. I oddział w Głuszycy 83 1090 2314 0000 0005 9200 3026