Dla architektów

Rathscheck Schiefer to jeden z wiodących producentów łupka w segmencie premium, który oferuje całą gamę produktów do aranżacji estetycznych przestrzeni i otoczenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom architektów i wykonawców, oferujemy detale architektoniczne wykonane z tego ponadczasowego materiału. Współpracując z wieloma architektami oraz znawcami łupku, opracowaliśmy produkty, które podnoszą standard prac projektowych, a jednocześnie ułatwiają pracę już na budowie.

Jesteśmy firmą, która elastycznie podchodzi do każdego klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko wciąż się rozwijać, ale także dostosowywać rozwiązania do indywidualnych projektów i tworzyć konkretne rozwiązania. To sprawia, że jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.

Nasze doświadczenie i wiedza sprawiają, że fachowo doradzamy w całym procesie budowy – od projektu, poprzez zakup, kończąc na ułożeniu ostatniego kamienia.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokryć dachowych i fasadowych. Specjalnie dla architektów opracowaliśmy nowoczesne rozwiązania systemowe, dostosowaliśmy swoje produkty i usługi do nowatorskich i innowacyjnych kierunków architektonicznych, a wszystko po to, aby móc tworzyć oryginalne aranżacje fasad budynków najnowszej generacji.

Ofertę produktową uzupełniają także masywne kamienie i płytki przeznaczone do dekoracji wnętrz czy aranżacji ogrodów i zagospodarowania przestrzennego krajobrazu.

Pobierz materiały dla architektów

Lista instrukcji montażu łupka naturalnego dostępna po kontakcie z nami

Dla wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, a w szczególności z myślą o fachowcach, przygotowaliśmy dokumentację techniczną dotyczącą specyfikacji, instrukcji montażu oraz szczegółów związanych z wykorzystaniem łupka w architekturze.

Zaznacz potrzebne dokumenty, prześlij zgłoszenie za pomocą naszego formularza, a otrzymasz od nas dokumenty na swoją skrzynkę mailową.

Pobierz profesjonalne materiały i instrukcje dot. łupka naturalnego
Nowość

Prosimy o wypełnienie poniższych danych. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem i prześle wybrane materiały. 

Rodzaje pokryć dachowych

Łupek to doskonały materiał do różnego rodzaju pokryć dachowych. Niezależnie czy masz już konkretny pomysł czy wciąż szukasz inspiracji, sprawdź nasze autorskie rozwiązania. Wybierając rodzaj krycia, dowiesz się więcej o jego cechach i zaletach, a także najlepszych praktykach jego wykorzystania. Oferujemy także nowatorskie systemy pokryć dachowych.

Rodzaje pokryć elewacji

Elewacja budynku to pierwszy element, na który najczęściej zwracamy uwagę. Spraw, aby Twoja nieruchomość wyróżniała się na tle innych swoją elegancją i unikatowością. Pokrycia elewacji łupkiem naturalnym (pokrycia wentylowane) to symbol luksusu, który nadaje budynkowi smukłości i wytworności, a przy tym zapewni doskonały przewiew i możliwość oddychania ścian.  

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.