Powrót

Krycie symetryczne z widocznym montażem

Krycie symetryczne to nowoczesny system, który z zastosowaniem aluminiowej konstrukcji umożliwia ekonomiczne pokrycie dachów oraz fasad o dużej powierzchni. Różnokolorowe kamienie łupkowe o naturalnej lub polerowanej powierzchni otwierają duże możliwości indywidualnego kształtowania fasad i dachów. Kamienie łupkowe o dowolnych rozmiarach do 60 x 60 cm pozwalają na nieskomplikowane dopasowanie systemu do każdej geometrii budynku.

Nowoczesny system pokrycia 

Płyty łupkowe zawieszane są na haki ze stali nierdzewnej, które wcześniej mocowane są do aluminiowej konstrukcji. System fasadowy jest tak zaprojektowany aby zniwelować rozszerzalność termiczną wszystkich elementów składowych elewacji. Różne formaty łupka pozwalają na swobodne kreowanie fasady i pełną optymalizację i dopasowanie do geometrii budynku.

Dostępne są tutaj płytki 60x30cm w kolorze SIN 980 (grafitowy), SIN 970 (antracytowy) i CS 50 (zielony).

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

Krycie symetryczne z widocznym montażem - wybrane realizacje

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.