Powrót

Zmienne krycie prostokątne

Przez zmienne spoiny krzyżowe ku indywidualności

Rodzaj krycia pozwala na nowoczesną optykę przy dużej swobodzie indywidualnego kształtowania fasady. Pozwala na kombinacje różnych formatów prostokątnych. Dzięki temu można uzyskać nierównomierny wątek krzyżowy o indywidualnej nucie.

Kolejna korzyść: minimalizacja odpadów i zużycie materiałów.

Tym samym zmienne krycie prostokątne jest bardzo ekonomiczną techniką krycia, dającą surowy, geometryczny wzór dekoracyjny do nowoczesnego kształtowania fasad.

Zaskakująco wszechstronne.
Krycie zmienne prostokątne zapewnia wiele możliwości niepowtarzalnego kształtowania fasady. Od poziomo wydłużonych przez klasycznie prostokątne, kwadratowe, wszystko jest możliwe. Dzięki temu  zmienne krycie prostokątne nadaje się również do skomplikowanych fasad  z nieregularna stolarką okienną, wykuszami i zagłębieniami w bryle budynku.  Swobodne kreowanie pionowych i poziomych linii krycia pozwala na swobodny dobór wielkości płytek łupkowych przez co zużycie materiału jest zminimalizowane. Sprawia to, że krycie zmienne prostokątne jest wyjątkowo ekonomiczne.

Zmienne krycie prostokątne to naturalne akcenty o geometrycznym wyglądzie

Ścisłe geometryczne krycie podąża za nowoczesna architekturą. Jedwabisty połysk łupka powoduje ciekawe kontrasty.

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

Zmienne krycie prostokątne - wybrane realizacje

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.