facebook icon
Lupek.pl - naturalny łupek dachowy i elewacyjny
Rathscheck


Dla inwestorów

Co powinni Państwo wiedzieć o łupku naturalnym…

Naturalny

Przed milionami lat natura stworzyła nam wspaniały materiał. Materiał, który jest wydobywany i obrabiany w czystej postaci i bez dodatków. Łupek jest optymalny pod względem filozofii budowlanej. Jest naturalnym, zdrowym materiałem, dla którego obce są problemy utylizacji.

Trwały

Obecna żywotność wielu produktów jest coraz krótsza. Niektóre przemijają szybko, niczym kwiat róży. Łupek natomiast jest ponadczasowy i niedościgniony pod względem długiej żywotności. Przykłady 250 – letniej trwałości nie są wyjątkami.

Wielostronny

Różne techniki pokrycia są zgodne ze wszystkimi kierunkami stylów architektonicznych. Od klasycznych budowli, aż po nowoczesną architekturę dachów i fasad, łupek tworzy normy dzięki swojej estetyce. Łupek to wysoce uzasadniona decyzja na całe życie.

Nowoczesny

Łupek spełnia wszystkie wymagania obecnej sztuki budowlanej. Harmonizuje ze wszystkimi stosowanymi materiałami budowlanymi, począwszy od szkła przez beton, po stal i ożywia nowoczesną architekturę  mocnymi kontrastami. łupek jest ponadczasowy – nie tylko zawsze modny, lecz także nowoczesny.

Estetyczny

Czysto naturalny materiał w szlachetnym gatunku wznosi się ponad wszelkie wątpliwości. Różnorodne klasyczne i nowoczesne wzory dekoracyjne dachów i fasad nadają każdemu budynkowi szczególną estetykę o nieprzemijającej wartości: ponadczasowy, mocny i żywy.

Korzystny cenowo

Dzięki rozwojowi metod obróbki sprawiliśmy, że cenny materiał budowlany – łupek – stał się niedrogi. W porównaniu kosztów zakupu i okresu eksploatacji łupek jest niezwykle ekonomiczny. Również opracowanie racjonalnych technik układania i formatów kamieni przyczyniło się do tego, że łupek jest obecnie dostępny dla każdego

 

 

POKRYCIA DACHOWE Z ŁUPKA NATURALNEGO

.

 

KRYCIE SYMETRYCZNE NA DACHU

.

 

ELEWACJE Z ŁUPKA NATURALNEGO

.

 

KRYCIE SYMETRYCZNE NA ELEWACJI

.

 

OBIEKTY SAKRALNE

sakralne-okladka

.

 

 

Home&Garden

.

 

 

Dolna stopka

Rathscheck Schiefer | ul. Prudnicka 4, 47-364 Dobra | NIP: 7541009068 | tel: 887131312 | e-mail: biuro@lupek.pl


Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. z siedzibą w Krapkowicach, ul. Kościelna 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000157600. NIP 754-10-09-068. Kapitał zakładowy: 1 629 000 zł. BANK ZACHODNI WBK S.A. I oddział w Głuszycy 83 1090 2314 0000 0005 9200 3026