Skontaktuj się z nami
+48 77 439 05 55

Łupek do klejenia

Czym się różni od tradycyjnego łupka do montażu mechanicznego? Zasadniczo główną różnicą jest proces produkcji płytek. Płytki do montażu mechanicznego nie nadają się do klejenia, ze względu na nierówną, naturalną powierzchnię płytek jak i zbyt małą grubość kamienia ok. 5mm. Cienka, nierówna płytka, w połączeniu z wysoką temperaturą, może stwarzać ryzyko odspojenia płytki od podłoża.


Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na systemy klejenia łupka do tradycyjnego systemu ocieplania domów styropianem, oferujemy płytki specjalnie przygotowane do tego celu. Płytki łupkowe do klejenia o grubości minimum 1cm., kalibrowane w celu otrzymania gładkiej powierzchni płytki spełniają wszystkie warunki dobrego montażu łupka na styropianie.


Formaty o długości 60cm. i szerokości 8cm., 30cm., lub 60cm. dają możliwość niemal dowolnego kształtowania elewacji.


Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!  

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.