facebook icon
Lupek.pl - naturalny łupek dachowy i elewacyjny
Lupek.pl


Dla architektów

Rathscheck Schiefer to jeden z wiodących producentów łupka w segmencie premium oferujący produkty do aranżacji estetycznych przestrzeni i otoczenia.Oferujemy detale architektoniczne łupek .

Staramy się wyjść na przeciw architektom i wykonawcom. Opracowaliśmy wspólnie z grupą architektów i znanych osobistości z łupkowego świata detale architektoniczne które znacznie ułatwiają prace projektowe jak i wykonawcze już na budowie. Oczywiście ciągle rozwijamy bazę naszych detali, edytujemy te istniejące w razie potrzeby dostosowania do konkretnego projektu jak i tworzymy indywidualne rozwiązania. To nas odróżnia od innych, nasz wkład nie kończy się na sprzedaży łupka, fachowo doradzamy od etapu projektu aż po ułożenie ostatniego kamienia na dachu.

Wachlarz oferowanych produktów obejmuje szeroki asortyment pokryć dachowych i fasadowych. Rozwiązania systemowe opracowane specjalnie dla architektów i potrzeb nowoczesnej architektury umożliwiają innowacyjne aranżacje fasad budynków.Ofertę produktową uzupełniają masywne kamienie i płytki przeznaczone do dekoracji wnętrz oraz do aranżacji ogrodów i zagospodarowania przestrzennego krajobrazu. Detale architektoniczne łupek.

Poniżej lista detali dostępna na stronie, więcej detali można uzyskać po kontakcie z biuro@lupek.pl.

 

 

Podręcznik krycia łupkiem

Podręcznik krycia łupkiem- Rathscheck

Podręcznik krycia łupkiem- Rathscheck

 

 

Detale architektoniczne łupek

Detale architektoniczne łupek

 


 

Chętnie udzielimy Państwu osobistej porady lub prześlemy dodatkowe materiały informacyjne.

Aby przejść do działu plików do pobrania prosimy wypełnić poniższy formularz:

 

Dolna stopka

Rathscheck Schiefer | ul. Prudnicka 4, 47-364 Dobra | NIP: 7541009068 | tel: 887131312 | e-mail: biuro@lupek.pl


Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. z siedzibą w Krapkowicach, ul. Kościelna 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000157600. NIP 754-10-09-068. Kapitał zakładowy: 1 629 000 zł. BANK ZACHODNI WBK S.A. I oddział w Głuszycy 83 1090 2314 0000 0005 9200 3026