Powrót

Krycie oktagonalne

Dekoracyjny rodzaj krycia

Możliwością nadania oryginalnego, tradycyjnego stylu jest krycie oktagonalne. To dekoracyjne rozwiązanie, które może nabrać cech indywidualnych poprzez różne rodzaje zastosowania produktów połaciowych. Oprócz inspirujących kształtów dostępny jest w bardzo oryginalnych kolorach, które będą dopasowane do elewacji budynku. Uniwersalny kształt pozwoli dopasować ten rodzaj pokrycia do domów wykończonych w stylu nowoczesnym, a także klasycznym.

Dodatkowe informacje
W przypadku tej dachówki zalecaną opcją jest zastosowanie spadku dachu w przedziale od 30 do maksymalnie 90 stopni. Łupek na dach w wersji oktagonalnej posiada również inną pozytywną cechę, którą jest brak konieczności długotrwałej konserwacji. To wytrzymały materiał, który jest dostępny w naszej ofercie w atrakcyjnej cenie w stosunku do jego walorów, a jego zaletą jest również bezpieczeństwo, dzięki odporności ogniowej.

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

Krycie oktagonalne Krycie oktagonalne
facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.