Dla dekarzy

Łupek naturalny cieszy się coraz większym zainteresowaniem, bo jest trwały, ekonomiczny, a przy tym piękny i stylowy, dlatego już dziś zadbaj o to, aby w Twojej ofercie dekarskiej znalazło się miejsce dla tego unikatowego materiału. Przewidujemy, że coraz więcej klientów będzie chciało nadać luksusu i szyku swoim budynkom właśnie za pomocą wykorzystywania łupka naturalnego.

Dla wszystkich zainteresowanych dekarzy powstała AKADEMIA DEKARSTWA ŁUPKOWEGO, w której to każdy fachowiec może podnosić swoje kwalifikacje i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu łupka dachowego. To dobra inwestycja w przyszłość swojego zawodu i możliwość podniesienia standardów swoich usług. Dzięki współpracy z renomowanym producentem łupka, firmą Rathscheck i prestiżowymi dystrybutorami w Europie od lat szkolimy dekarzy i architektów, dając im narzędzia oraz wiedzę na temat nowych technik i materiałów pokrycia dachowego łupkiem.

Akademia dekarstwa łupkowego

AKADEMIA DEKARSTWA ŁUPKOWEGO może poszczycić się liczną grupą wykwalifikowanych specjalistów. Akademia pozwala stać się profesjonalnym montażystą kryjącym dachy i elewacje łupkiem naturalnym.

Pobierz materiały dla architektów

Lista instrukcji montażu łupka naturalnego dostępna po kontakcie z nami

Dla wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, a w szczególności z myślą o fachowcach, przygotowaliśmy dokumentację techniczną dotyczącą specyfikacji, instrukcji montażu oraz szczegółów związanych z wykorzystaniem łupka w architekturze.

Zaznacz potrzebne dokumenty, prześlij zgłoszenie za pomocą naszego formularza, a otrzymasz od nas dokumenty na swoją skrzynkę mailową.

Pobierz profesjonalne materiały i instrukcje dot. łupka naturalnego
Nowość

Prosimy o wypełnienie poniższych danych. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem i prześle wybrane materiały. 

Rodzaje pokryć dachowych

Łupek to doskonały materiał do różnego rodzaju pokryć dachowych. Niezależnie czy masz już konkretny pomysł czy wciąż szukasz inspiracji, sprawdź nasze autorskie rozwiązania. Wybierając rodzaj krycia, dowiesz się więcej o jego cechach i zaletach, a także najlepszych praktykach jego wykorzystania. Oferujemy także nowatorskie systemy pokryć dachowych.

Rodzaje pokryć elewacji

Elewacja budynku to pierwszy element, na który najczęściej zwracamy uwagę. Spraw, aby Twoja nieruchomość wyróżniała się na tle innych swoją elegancją i unikatowością. Pokrycia elewacji łupkiem naturalnym (pokrycia wentylowane) to symbol luksusu, który nadaje budynkowi smukłości i wytworności, a przy tym zapewni doskonały przewiew i możliwość oddychania ścian.  

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.