Aktualności

Łupek naturalny i jego wykorzystanie w ciągłym progresie.

Choć jest to materiał znany od wieków, to w zakresie łupka wiele się dzieje. Zapraszamy wszystkich fachowców, architektów, dekarzy i inwestorów do śledzenia działu aktualności, w którym znajdują się najświeższe informacje dotyczące rozwiązań i oferty, najnowsze realizacje, a przede wszystkim przydatne informacje dotyczące rozwiązań z zakresu pokryć dachowych i elewacyjnych z łupka naturalnego, dzięki którym zawsze będziesz o krok do przodu od swoich konkurentów.

2021

Kamień na elewacji

Z przyjemnością informujemy, że do pokaźnego grona naszych zadowolonych klientów dołączyły kolejne osoby. Dzisiaj chcemy Państwu pokazać jedną z realizacji, w której wykorzystano nasz łupek.

więcej
nagroda-dla-lupka

Kolejny sukces naszego łupka

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przekazać informację, że nasz łupek po raz kolejny został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie „Pochwal się dachem” edycja VII.

więcej
elewacje wentylacyjne

Nominacja do nagrody TOPBUILDER 2021

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zaszczytnym wyróżnieniem dla naszej firmy i pracy. Jesteśmy nominowani do prestiżowej nagrody TOPBUILDER 2021 w kategorii: produkt rekomendowany,...

więcej
lupek-w-tlewizji

Lupek.pl w telewizji

Nasze wspaniałe projekty domów, pokrytych szlachetnym łupkiem, stały się bohaterami programu telewizyjnego. Tego nie możecie przegapić!

więcej
Symmetrische Deckung in Mayen Abb 21

Niewidoczny montaż

W celu zachowania naturalnego piękna łupka – materiału budowlanego coraz częściej pojawiającego się w nowoczesnej architekturze jako pokrycie dachowe bądź elewacyjne – warto postawić na technikę...

więcej
Dom z widokiem - fasada z łupka chroni na wyeksponowanej skarpie

Dom z widokiem

Widok z tego miejsca na Jezioro Zurich jest fascynujący. Stojący, jakby unoszący się nad skarpą, budynek wykonany z produktami firmy Rathscheck stawia czoła tutejszym, trudnym warunkom atmosferycznym

więcej
Impuls dla tradycji - nowoczesna fasada z  łupka

Impuls dla tradycji

Na początku wszystko miało pozostać przy tradycyjnym budownictwie, teraz jednak nowy budynek jest postrzegany jako impuls dla miasta.

więcej
facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.