Aktualności

Łupek naturalny i jego wykorzystanie w ciągłym progresie.

Choć jest to materiał znany od wieków, to w zakresie łupka wiele się dzieje. Zapraszamy wszystkich fachowców, architektów, dekarzy i inwestorów do śledzenia działu aktualności, w którym znajdują się najświeższe informacje dotyczące rozwiązań i oferty, najnowsze realizacje, a przede wszystkim przydatne informacje dotyczące rozwiązań z zakresu pokryć dachowych i elewacyjnych z łupka naturalnego, dzięki którym zawsze będziesz o krok do przodu od swoich konkurentów.

lupek-w-tlewizji

Lupek.pl w telewizji

Nasze wspaniałe projekty domów, pokrytych szlachetnym łupkiem, stały się bohaterami programu telewizyjnego. Tego nie możecie przegapić!

więcej
Symmetrische Deckung in Mayen Abb 21

Niewidoczny montaż

W celu zachowania naturalnego piękna łupka – materiału budowlanego coraz częściej pojawiającego się w nowoczesnej architekturze jako pokrycie dachowe bądź elewacyjne – warto postawić na technikę...

więcej
Dom z widokiem - fasada z łupka chroni na wyeksponowanej skarpie

Dom z widokiem

Widok z tego miejsca na Jezioro Zurich jest fascynujący. Stojący, jakby unoszący się nad skarpą, budynek wykonany z produktami firmy Rathscheck stawia czoła tutejszym, trudnym warunkom atmosferycznym

więcej
Impuls dla tradycji - nowoczesna fasada z  łupka

Impuls dla tradycji

Na początku wszystko miało pozostać przy tradycyjnym budownictwie, teraz jednak nowy budynek jest postrzegany jako impuls dla miasta.

więcej
facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.