Powrót

Krycie uniwersalne

Pokrycie z charakterem

Jeśli dach i fasada mają być czymś szczególnym, a Państwa budżet jest ograniczony, wówczas krycie uniwersalne okazuje się optymalne. Kwadratowa, podstawowa forma kamieni pozwala na wysoką efektywność ekonomiczną przy układaniu. Zaokrąglone narożniki kamieni tworzą ciekawy, ale bardzo harmonijny wzór dekoracyjny. Szlachetna powściągliwość z delikatną dozą romantyzmu.

Krycie uniwersalne harmonizuje ze wszystkimi stylami budowy

W klasycznych domach podkreśla swym delikatnym rozmachem romantyczny akcent. A w nowoczesnej, współczesnej architekturze, kwadratowa, podstawowa forma kamieni podkreśla jasne prowadzenie linii.

Łupek razy trzy

Kamień uniwersalny można po prostu obracać, w zależności od wybranego kierunku układania. Podczas gdy w przypadku innych technik konieczne są w zależności od kierunku krycia różne kamienie , tutaj dekarz może wykorzystać ten sam kamień do układania we wszystkich kierunkach. Zaleta, która znacząco odzwierciedla się w kosztach krycia łupkiem i umożliwia wykonanie interesujących akcentów.

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.