Powrót

Specjalna rybia łuska

Dekoracyjny rodzaj krycia

Atrakcyjnym sposobem na pokrycie elewacji budynku jest zastosowanie typu tzw. rybiej łuski. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niepowtarzalnego, tradycyjnego stylu. Zapewniamy również możliwości stworzenia pokrycia dopasowanego do indywidualnych zamówień klientów, z wykorzystaniem niestandardowych propozycji.

Efektowne projekty

To bardzo dekoracyjne i efektowne rozwiązanie, które może być stosowane w budynkach mieszkalnych, ale także obiektach użyteczności publicznej. Wykorzystać do tego można również elementy stworzone z łupka naturalnego, które są wykonane w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można stworzyć bardzo ciekawe koncepcje architektoniczne. W taki sposób został zrealizowany chociażby projekt w kształcie kwiatu, a także wykorzystania do kompozycji motywów zwierzęcych.

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.