facebook icon
Lupek.pl - naturalny łupek dachowy i elewacyjny
Rathscheck


POKRYCIA DACHOWE

Łupek dachowy

Wachlarz oferowanych produktów obejmuje szeroki asortyment pokryć dachowych i fasadowych.

Rozwiązania systemowe opracowane specjalnie dla potrzeb nowoczesnej architektury umożliwiają innowacyjne aranżacje pokryć dachowych budynków. Ofertę produktową uzupełniają masywne kamienie i płytki przeznaczone do dekoracji wnętrz oraz do aranżacji ogrodów i zagospodarowania przestrzennego krajobrazu. Pokrycia dachowe z łupka naturalnego przydają dachom ponadczasowego uroku i indywidualnego charakteru.

Łupek naturalny na dach – zalety

Dlaczego warto postawić na naturalny łupek dachowy? Nie tylko dlatego, że jest to niezwykle wytrzymały kamień, który jest w stanie przetrzymać nie dziesiątki, a setki lat, ale też z tego powodu, że walory łupka naturalnego są nie do przecenienia – kamień ten można dopasować niemal do każdego kształtu dachu. Doskonale także będzie się komponować zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi domami. Kamień ten często jest też wykorzystywany do pokrywania kominów, pasów zarynnowych i wiatrownic, co stanowi idealne uzupełnienie wykończenia dachowego.

Łupek dekoracyjny, oprócz tego, że piękny w swoim wyglądzie, jest również łatwy w utrzymaniu czystości. Dlatego też dachy z łupka naturalnego na długo zachowują swój oryginalny wygląd. Sam dach nie wymaga również specjalnej konserwacji, jak tylko oczyszczania go z liści i gałęzi.

Co warto wiedzieć, wybierając łupek na dach?

Ważną informacją jest fakt, że dachy wykonane z łupku skalnego mają specyficzną właściwość, która jest szczególnie interesująca dla wielu użytkowników. Dachy wykonane z łupku są całkowicie odporne na działanie ognia.

Korzystna oferta cenowa łupka kamiennego na dach

Jedną z najważniejszych informacji, jakiej poszukują potencjalni przyszli użytkownicy łupka kamiennego, jest jego cena. Proponowane przez firmę Rathscheck pokrycia dachowe są bardzo atrakcyjne nie tylko ze względu na wygląd i wytrzymałość, ale także na relatywnie niskie koszty za metr. Stosunek ceny do jakości w tym przypadku jest bardzo korzystny.

Dla wielu klientów interesująca będzie również szeroka gama kształtów łupka, jakie mamy do zaoferowania. Wśród naszych produktów można znaleźć te, które wykorzystuje się do krycia niemieckiego oraz staroniemieckiego, francuskiego, karpiówkowego, dzikiego, uniwersalnego czy bardzo popularnego krycia podwójnego prostokątnego. Dzięki dobrze dobranemu stylowi pokrycia z kamiennego łupka dachowego każdy dom czy inny budynek może zyskać indywidualny charakter.

Gwarantujemy, że każdy z klientów, który rozgląda się za wysokiej jakości materiałem w korzystnej cenie, w firmie Śląskie Kruszywa Naturalne na pewno znajdzie wyjątkowo interesującą ofertę.

Proponujemy nie tylko najwyższej jakości materiał na wykończenie dachu w atrakcyjnej cenie, ale także fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego produktu. W celu zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami, dotyczącymi naszej oferty oraz naszego cennika za m2 zapraszamy do kontaktu, a także na stronę naszego bloga, gdzie poruszamy między innymi kwestię dachu z łupka dla domów pasywnych.

Dachy z łupka naturalnego

Łupek naturalny

Krycie niemieckie

Krycie łuskowe

Krycie łuskowe

Krycie uniwersalne

Krycie uniwersalne

Krycie podwójne prostokątne

Krycie podwójne prostokątne

Krycie francuskie

Krycie francuskie

Krycie dekoracyjne - karpiówkowe

Krycie dekoracyjne – karpiówkowe

Krycie dzikie

Krycie staroniemieckie

Krycie staroniemieckie

Krycie oktagonalne

Krycie oktagonalne

System montażu łupka NULOK

System Dachowy Rathscheck

Krycie wertykalne skandynawskim łupkiem kwarcytowym

Krycie wertykalne skandynawskim łupkiem kwarcytowym

 
Krycie symetryczne

Krycie symetryczne z widocznym montażem

symmetrisch_hinterschnitttechnikl

Krycie symetryczne z niewidocznym montażem

Dolna stopka

Rathscheck Schiefer | ul. Prudnicka 4, 47-364 Dobra | NIP: 7541009068 | tel: 887131312 | e-mail: biuro@lupek.pl


Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. z siedzibą w Krapkowicach, ul. Kościelna 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000157600. NIP 754-10-09-068. Kapitał zakładowy: 1 629 000 zł. BANK ZACHODNI WBK S.A. I oddział w Głuszycy 83 1090 2314 0000 0005 9200 3026