Skontaktuj się z nami
+48 77 439 05 55
Powrót

TopBuilder 2021

Nagroda TopBuilder 2021 dla naszego łupka

Ostatnio informowaliśmy Państwa, że nasz łupek został doceniony w konkursie „Pochwal się dachem”.

Dziś przynosimy kolejną wspaniałą informację – nasz łupek w kryciu symetrycznym został nagrodzony tytułem i statuetką TopBuilder 2021 w kategorii produkt rekomendowany, zweryfikowany rynkowo.

To dla nas ogromne wyróżnienie i wielki powód do świętowania, ponieważ nagroda TopBulider 2021 to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Tytuł ten mogą otrzymać jedynie produkty o najwyższym standardzie, charakteryzujące się innowacyjnością w architekturze i budownictwem.

Serdecznie dziękujemy za tak ogromne wyróżnienie, które jest nie tylko docenieniem naszej pracy i produktu, ale także motywacją do kolejnych działań na rynku budowlanym.

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.