Powrót

Nominacja do nagrody TOPBUILDER 2021

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zaszczytnym wyróżnieniem dla naszej firmy i pracy. Jesteśmy nominowani do prestiżowej nagrody TOPBUILDER 2021 w kategorii: produkt rekomendowany, zweryfikowany rynkowo.

W poniższym artykule przedstawiamy Państwu produkt, za który zostaliśmy docenieni.

Krycie symetryczne z widocznym montażem

Elewacje wentylacyjne to cieszące się coraz większą popularnością rozwiązanie zapewniające idealną izolacyjność akustyczną i termiczną. Dodatkowo sprawia, że ściana może „oddychać”, co rozwiązuje problem z wilgocią.

Dzięki takiemu rozwiązaniu niwelujemy wagę okładziny, a także zużycie materiału, co powoduje znaczne oszczędności w porównaniu z innymi materiałami naturalnymi. To także komfort montażu, ponieważ bez problemu możemy dostosować format do geometrii budynku. Krycie symetryczne z widocznym montażem to także krok w kierunku nowoczesnej architektury. Łupek idealnie sprawdza się zarówno w tradycyjnym budownictwie, jak i w podejściu innowacyjnym. Dzięki swoim właściwościom spełnia wszystkie normy, a przy tym wygląda niezwykle estetycznie i luksusowo.

Łupek w nowoczesnych konstrukcjach

Od kilku lat utrzymują się trendy proste, geometryczne, jednolite i kompleksowe. Kolorowe fasady i wymyślne pokrycia dachowe odeszły do lamusa, a swój szczyt popularności święci dziś jednolita i estetyczna konstrukcja. Łupek posiada tę przewagę nad innymi materiałami, że idealnie sprawdza się zarówno na ścianach budynków, jak i na dachach, dzięki czemu możemy uzyskać unitarny efekt.

Ponadto elewacje wentylacyjne w łupka w nowoczesnej architekturze idealnie współgrają z popularnymi materiałami – beton, stal, szkło. Dzięki temu to idealny wybór nie tylko w budownictwie prywatnym, ale także we wszelkiego rodzaju budynkach biurowych czy użyteczności publicznej. Połączenie szlachetnego i naturalnego łupka z szeroko wykorzystywanym betonem czy szkłem daje efekt perfekcyjnego połączenia funkcjonalności z klasą i elegancją.

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.