Powrót

Nasz Katalog nakładów rzeczowych w nowym numerze „Fachowy dekarz”

Katalog nakładów rzeczowych to nasza odpowiedź na często pojawiające się pytania o cenę budowy dachy lub pokryć dachowych.

Ostatnio w naszych aktualnościach przedstawiliśmy Państwu nowoczesne rozwiązanie w postaci Katalogu nakładów rzeczowych. Narzędzie to zyskało uznanie nie tylko wśród naszych bezpośrednich odbiorców, ale także zaciekawiło szeroki świat dekarstwa. W związku z tym nasz Katalog trafił do specjalistycznego czasopisma „Fachowy dekarz”, dzięki czemu możemy zaproponować swoje rozwiązania szerokiemu gronu klientów.

Katalog nakładów rzeczowych to nasza odpowiedź na często pojawiające się pytania o cenę budowy dachu lub pokryć dachowych. Jak wiemy, wycena zależna jest od wielu różnorodnych czynników, ale dzięki stworzonemu przez nas rozwiązaniu, możemy precyzyjnie określić prognozowane koszty.

Czym wyróżnia się nasza innowacja? Przede wszystkim tym, że jest oparta na wiedzy i doświadczeniu, a co za tym idzie, dane w niej zawarte są rzetelne, co zostało docenione także przez wydawców „Fachowego dekarza”.

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wydania, a szczególnie strony 48, na której to znajdą Państwo szczegółowe informacje związane z naszym Katalogiem nakładów rzeczowych.

Przejdź do czasopisma

Zainteresował Cię nasz artykuł?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej informacji o wykorzystaniu łupka naturalnego w budownictwie.

facebook icon
Lupek.pl-naturalny łupek dachowy i elewacyjny

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.